22155016
Asso

Żyłka Asso Ultra Low Strech 50m, 0,16

Masz pytania?

Zapytaj sprzedawcę

(+48) 888 801 419


14,94 zł brutto

14 dni na zwrot

Towar można zwrócić przez 14 dni

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od 300 zł

Najlepsza jakość

Oferta najlepszych producentów

Żyłka Asso Ultra Low Stretch to seria żyłek, które skupiają w sobie wszystkie zalety  nowoczesnych żyłek monolitycznych. Wykonane zostały przy wykorzystaniu  najbardziej zaawansowanych technologii i materiałów, jakie stosuje się w  światowym przemyśle chemicznym. Zostały  one zaprojektowane tak, aby spełniac najwyzsze wymagania nowoczesnych  wędkarzy i z duma możemy oswiadczyc, że efekt finalny jest wrecz  zdumiewajacy. Podstawowe cechy tej rodziny przełomowych żyłek:

1) Kontrola jakości w trybie ciągłym :

-żyłki produkowane są w małych partiach, kontrolowane pod względem procedur i paremetrów na każdym etapie wytwarzania

-całkowita zgodność rzeczywistej średnicy z deklarowana (dopuszczalne maksymalne różnicą to 0,006mm)

2) maksymalna wytrzymałość i siła na węźle wsród żyłek dostępnych na rynku.

3) powłoka Fluorocarbonowa

-Dzięki  ultra zaawansowanej technologii żyłka posiada idealnie gładką powierzchnie jest prawie całkowicie odporna na nasiąkanie i zachowuje blisko 100% wszystkich parametrów gdy jest mokra (w przeciwienstwie do  tradycyjnych żyłek, które pod wpływem absorbcji wody (namakania) tracą  nawet do 15% swojej wytrzymałośći. Ponadto jest wielokrotnie bardziej  odporna na uszkodzeńia mechaniczne i naprezenia dynamiczne powstające  podczas rzutu.

4) Miękkość i rozciągliwość: 

-te dwie cechy nie są kompatybilne i teoretycznie nie powinny  charakteryzowac tej samej żyłki. Zazwyczaj, jeżeli żyłka jest miękka, to  na ogółl jest bardzo rozciągliwa, gdy jest mało rozciągliwa - jest  sztywna. Jesli żyłka jest miękka, ma na ogół wysoką rozciągliwośći, podczas gdy jest mało rozciągliwa jest wyraźnie sztywniejsza.Dzięki użyciu nowatorskich surrowców i zaawansowanej technologii produkty linni SHT łączą ze sobą miękkość i małą rozciągliwość. Asso  Ultra Low Stretch jest niezbedna wszedzie tam, gdzie najważniejsza jest  wytrzymałość. Silowy hol na zawodach, bądź łowienie silnych ryb przy  użyciu delikatnego sprzet.

4 Przedmioty